Темплар (templar_ua) wrote,
Темплар
templar_ua

Ближче до Обраних

122.89 КБ
Вчорашня пресуха з сером Боббі Плантом була однією з найприємніших з мого вже солідного досвіду подібних зібрнь. І перш за все, завдяки Командору Британської імперії, що колись співав про "молот богів" і "стрибок з туманної гори".
З найцікавішого із почутого:
- Відповідь на ідіотське питання, чи слухає він Led Zeppelin коли займається сексом: "Друзі, секс з музикою - це руйнування. Хоча, можливо іноді можна вмикнути Scorpions чи не так?:)"
- Питання: "Рінго Старр в Києві заявляв, що його пісні такі популярні тому, що вони хороші, а що ви скажете про свою творчістть"? - "Пісня Рінго хороші?! Хм...:) Мої пісні не хороші, я просто співаю і все. От якби ж то був Девід Кавердейл, то інша справа.:)"
- Питання: "Як сталось, що Україна знову опинилась у Вашому турі?" - "Я сам обрав приїхати суди. Мені дуже не часто доводилось бувати в цих краях і я був у захваті від ваших людей минулого (2003) разу".
- Питання: "То Вам певно сподобались наші жінки?" - "Жінки...? Якось не помітив."
- Питання: "Як Вам співалось дуетом із Елісон Краусс та Енн Уілсон?" - "Я 37 років співав сам. Настав час щось міняти. Дуети багато чого мене навчили".
- Питання: "Ви є віце-президентом футбольного клубу "Вулверхемптон". Як у Вас складаються відносини з футболістами і що ви можете сказати про нашого Олега Лужного, який там грав"? - "Лужний? Ніколи не чув такого. Футболісти постійно ходять з навушниками в яких щось на кшталт жжж, тож як з ними поспілкуєшся? Я вже 58 років ходжу на матчі "Вулверхемптона", мені, певно, потібен психіатр."

123.62 КБ
Про якість перекладу казати риторично. За все життя я лише раз бачив нормального тлумача і то, на майстер-класі Стіві Вая, де за визначенням переклад має бути бездоганним. З перлів дівчинки ліворуч: Плант каже: "I sometimes get thirsty and do an afternoon nap." Дівча на це: "Я хочу пити і спати"%). Плант: "I am a Commandor of the British Empire", курча - "Я командир":)).
Загалом, думаю, в "перекладачі" беруть якихось дітей чи друзів організаторів концертів, що й позначається на якості. При цьому, фірма "Костянтин Д", яка привозить Планта і восени Whitesnake (!), є однією з найпрофесійніших.
Між іншим, промоутер казав, що є гіпотетична можливість переносу сьогоднішньго концерту на завтра в зd'язку із жалобою за гірянками, але в кінці пресухи сказав, що радше на концерті влаштують хвилину мовчання.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments