нова пика 3

Дочекався:)

36.24 КБ

Друзі, вчора мені повідомили сакраментальне для кожного автора: "Ваша книга вийшла з друку". Вона пухкенька і солоденька:). Словом, мої найщиріші рекомендації!
На "Медвіні" вона вже має бути, за що, принагідно, дякую "Граням-Т" - видавництву, яке її видало і Польському Інституту, за всіляку підтримку. 
Як бачите, це лише Частина І, і, якщо все складеться, на початку наступного року буде і ІІ, а тоді вже презентуватиму обидві заразом. Поки що ж, у вас є нагода проїхатись моїми слідами, лишивши, як і я, світлини на спогад.
нова пика 3

Агов! (тест)

Тут френди кажуть, що мене не видно у френдстрічці... Справді? Чи то просто я став нецікавим або ж всім у лом коментити...:)
Прошу відгукнутись, хто мене бачить.
нова пика 3

Ближче до Обраних

122.89 КБ
Вчорашня пресуха з сером Боббі Плантом була однією з найприємніших з мого вже солідного досвіду подібних зібрнь. І перш за все, завдяки Командору Британської імперії, що колись співав про "молот богів" і "стрибок з туманної гори".
З найцікавішого із почутого:
- Відповідь на ідіотське питання, чи слухає він Led Zeppelin коли займається сексом: "Друзі, секс з музикою - це руйнування. Хоча, можливо іноді можна вмикнути Scorpions чи не так?:)"
- Питання: "Рінго Старр в Києві заявляв, що його пісні такі популярні тому, що вони хороші, а що ви скажете про свою творчістть"? - "Пісня Рінго хороші?! Хм...:) Мої пісні не хороші, я просто співаю і все. От якби ж то був Девід Кавердейл, то інша справа.:)"
- Питання: "Як сталось, що Україна знову опинилась у Вашому турі?" - "Я сам обрав приїхати суди. Мені дуже не часто доводилось бувати в цих краях і я був у захваті від ваших людей минулого (2003) разу".
- Питання: "То Вам певно сподобались наші жінки?" - "Жінки...? Якось не помітив."
- Питання: "Як Вам співалось дуетом із Елісон Краусс та Енн Уілсон?" - "Я 37 років співав сам. Настав час щось міняти. Дуети багато чого мене навчили".
- Питання: "Ви є віце-президентом футбольного клубу "Вулверхемптон". Як у Вас складаються відносини з футболістами і що ви можете сказати про нашого Олега Лужного, який там грав"? - "Лужний? Ніколи не чув такого. Футболісти постійно ходять з навушниками в яких щось на кшталт жжж, тож як з ними поспілкуєшся? Я вже 58 років ходжу на матчі "Вулверхемптона", мені, певно, потібен психіатр."

123.62 КБ
Про якість перекладу казати риторично. За все життя я лише раз бачив нормального тлумача і то, на майстер-класі Стіві Вая, де за визначенням переклад має бути бездоганним. З перлів дівчинки ліворуч: Плант каже: "I sometimes get thirsty and do an afternoon nap." Дівча на це: "Я хочу пити і спати"%). Плант: "I am a Commandor of the British Empire", курча - "Я командир":)).
Загалом, думаю, в "перекладачі" беруть якихось дітей чи друзів організаторів концертів, що й позначається на якості. При цьому, фірма "Костянтин Д", яка привозить Планта і восени Whitesnake (!), є однією з найпрофесійніших.
Між іншим, промоутер казав, що є гіпотетична можливість переносу сьогоднішньго концерту на завтра в зd'язку із жалобою за гірянками, але в кінці пресухи сказав, що радше на концерті влаштують хвилину мовчання.
Кір

De profundis

Цеппелін завлився, а разом із ним і Ікар. Через те, що нині співбесіду в німецькій амбасаді призначають аж на початок серпня, а квитки в мене на 30 червня, залишаюсь в цьому багні, яке зветься Україною. Без перспективи подорожей нормальним світом, я тут просто задихаюсь, перетворюючись на поточеного черв'яками в'язня. Шкода не невипитих з Андруховичем кальвадосів, і тим більше не 3300 гривень за квитки (хоча зазначені духовні і матеріальні атракції також надзвичайно привабливі), а саме цієї втраченої надії на свободу. Свободу вибору зручного часу і місця подорожі. Свободу вільного пересування світом після піврічного безперервного писання книжок, від яких паморочиться голова і витікають очі. Безумовно, можна зачекати кілька місяців і спробувати прорватись знову восени, але бажання відбито, так само, як і всі кволі атаки "Динамо" в іграх з "Брагою". 

Подорожувати до Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії і навіть Ізраїлю, через те, що це доступно будь-кому в Україні, особливо не хочеться. Крим і чорноморське узбережжя викликають напади нудоти, а дивлячись з Карпат на сусідніх недосяжних єесівських сусідів, знову ж таки, хочеться плакати. Про єгипти і туреччини якось навіть непристойно і згадувати. Інтровертна, ляклива, застібнута на всі ґудзики, але далеко не цнотлива, закрита парканами, на кшталт тих, що мають під Києвом нардепи навколо своїх псевдопалаців, Західна Європа - ось та одісея, гідна справжнього мандрівника.

В котре пересвідчуєшся, що ти, татуйований тризубом, є нікчемою і жалюгідним жебраком в очах абсолютно нічим не кращих за тебе західних епікурейців. Гидко. 

Гадаю, я за прикладом Єрофєєва, тепер спілкуватимусь з ангелами, яких викликає добірка різноманітних рідин, з міцністю від 10 до 42%. Він також був невиїзним. 

нова пика 3

History right before my eyes

97.98 КБ

Як і очікував, сьогоднішній (як, власне, і завжди) Рінго був самою дотепністю і симпатією. Уоллі Палмар, що сидить поруч із ним, насправді українець Володимир Паламарчук - син емігрантів з-під Льова, що прославився у США в складі The Romantics. Відповідав чудовою українською.
Collapse )
Містер-сурйознімть

Помочь перепостом

Originally posted by ycnokoutellb at Помочь перепостом


Семья из Приднестровья у которых девочка серьезно больна, просит сделать ссылку в любой (даже старой) своей записи. Им надо повысить ТИЦ, чтобы попытаться заработать на рекламе. Поможем братие и сестры.

Кір

Святкувати смерть?

Американці нібито таки вбили бін Ладена. Просто дико споглядати натовпи радісно-захоплених нью-йоркців, що святкують це. Хоча, не можу впевнено сказати, що і я б не вийшов на вулицю зі святковими піснями/танцями, якби одного щасливого дня вбили нашого великого тупого предмета і всіх його оточуючих. Хочеться втім вірити, що в мені б ще лишалось щось людське і я б просто залишився вдома та інтелігентно набухався б.
нова пика 3

Royal Wedding

Весь цей ажіотаж навколо Весілля мене, чесно кажучи, трохи, якщо не дратував, то змушував скептично посміхатись. Але щойно подивився репортаж і мене пройняло...:)) Незвично і приємно відчувати свою єдність з міліардами (!) тих, хто все це дивився. Щось подібне відчуваєш під час відкриття/закриття олімпіад. Але вони бувають набагато частіше, ніж весілля спадкоємця трону найвпливовішої європейської монархії.   

Словом, як співали роллінги: May the good Lord shine a light on you!;)

 

P.S.: Я був би не проти, якби Уільям став королем одразу після своєї, завжди по-королівськи елегантної бабусі - в обхід дещо недолугого татуся. Принаймні, так частіше вдавалося б бачити симпатичну королеву (чи герцогиню Единбурзьку?) Кейт;).