нова пика 3

Києве мій?


Камради. Чесно кажучи, так вже сталось, що я, чомусь, не належу до прихильників тези попереднього головного архітектора Києва Бабушкіна, яка намагається втовкмачити нам, буцімто всі нові офісно-розважально-дуповідсиджувальні сучасні комплекси, які раптом постали на столичних кручах та навколо пам'яток - суть втілення всього прогресивного і вишуканого. Якось я до цього не доріс і волію так не прогресувати.
А тому, завтра пропоную всім вам рандеву в лавах тих, хто прийде на марш протесту проти того, що роблять з нашим рідним містом.
Зустріч о 12:00 біля "замку барона" на Золотих Воротах. Подробиці тут: http://march.org.ua/      
нова пика 3

Чи вам колись снився театр?:)

45.77 КБ

Панове, я зібрав вас тут, аби повідомити найприємнішу звістку: до нас їде ревізор Dream Theater!!!
Ось тут, на офіційному сайті гурту http://www.dreamtheater.net/tourdates.php#newdates маєте змогу в цьому пересвідчитись. Оновлений DT (хоч мені і майже одесит Майк Портной імпонував нічогенько) побачимо в оновленому Палаці Спорту 13 липня. Втім, сумніваюсь, що звук від цього ремонту, як в команді, так і під дахом майданчику, стане кращим... Тим не менше, якби вони повністю зіграли Scenes From A Memory я вважав би це за найбільший естетичний оргазм. 
Готуємо хусточки і "Григоріїв Саввичів";).

P.S. Якщо чесно, то після раптового приїзду Metallica під кінець 1990-х, та концерту Роберта Планта орієнтовно тоді ж, це чи не єдиний випадок привозу до України зірок найвищого штибу. Припускаю, можливо хтось з регіоналів знається на нормальній музиці...:))   
нова пика 3

П'яте пришестяЩойно з концерту бузкових в МВЦ. Народу було навіть більше ніж на Megadet, а тоді прийшло тисячі 4. Ходив, бо вважаю, що ще одного концерту може вже й не бути. Певно, всі, хто там сьогодні зі мною горлопанили вирішили так само:).
На диво видався класний чейшн. Принаймні точно він був кращий за їх останній концерт у 2008. Дуже потужно і якісно. Гіллан півнів не пускав, Ейрі був бугоподібний, Морс як завжди безджоганний, Гловер відривався, зарядившись від залу, от лише Пейс соло не зіграв...

Сет-ліст був наступний:
1. Highway Star
2. Hard Lovin' Man - новинка туру. Надзвичайно свіжо і цікаво.
3. Maybe I'm Leo
4. Strange Kind Of Woman
5. Rapture Of The Deep
6. Silver Tongue
7. Contact Lost.
8. When A Blind Man Cries
9. Well Dressed Guitar
10. Almost Human - як на мене, прохідна річ з прохідного альбому
11. Lazy - оце був угар! Повставали навіть товстосуми з величезного VIP-партеру перед сценою
12. No One Came - діамант, а не пісня!
13. Don Airey Solo - зі вставками з Mr. Crowley Ozzy, класики і українського фольклору
14. Purfect Strangers
15. Space Trackin' - традиційний відрив башки!
16. Smoke On The Water - з громоподібним хором із залу
 Біс
17. Hush
18. Black Night - ще один вражаючий хор

Коротше клас! Гіллан весь час розкланювався за власною традицією: "Unbelievable! Superb! You Are Fantastic!", і, схоже, ані трішки не лестив, бо народ просто шаленів. В кінці Гловер все ніяк не хотів йти зі сцени, певно вражений таким прийомом. Коротше кажучи, якщо вони таки приїдуть ще раз, я, схоже, знову піду.:))

P.S. А післязавтра ще й Nazareth!     
Містер-сурйознімть

КатарсисЛише сьогодні спромігся подивитись ДВД Мілен Фармер Stade de France, який вийшов ще у квітні. Абсолютно поглинутий хвилею міленоманії, полонений якою жив в добу мого особистого романтизму кілька років тому:)). Як же це солодко... Таких сильних емоцій не відчував, певно, з народження доні. Проплакав весь перегляд... Міленщики мене зрозуміють:)). Сльози просто тебе не слухаються, вивільняючи всю палітру почуттів. Цікаво було б записати вигляд мого обличчя впродовж цих двох годин. Це найінтимніше одкровення!
Для мене це найщириша, найпроникливіша, відтак - найблизькіша співачка (скоріше артист) з усіх можливих на цей час. Мій особистий Небесний Єрусалим. Як же шкодую, що влітку минулого року не поїхав до Москви на її концерт. Щиро радію за тих знайомих, кому це паломництво вдалось:). Втім, у Мадам щойно вийшов новий альбом, і їй, за її власнини словами, стало нудно із собою після завершення турне і вона прагне нового. А отже, в мене є ще шанс досягти найвищої точки мілено- блаженства. Навіть у паризькому Берсі.   
нова пика 3

Дадагой Д.А.!

53.53 КБ

- В етот здабєдатєльний дєнь я хочу подадіть тєдє бєзбаздмєздна
- Как как?
- Бєз-баз-мєз-дно - здачід дадом, нє пєрєбівай! - подадіть тєдє бєзбаздмєздна етат кніг. Он только что бишел. Абтод - ти!
нова пика 3

(no subject)

По-перше, гадаю не треба бути фахівцем з футболу, аби тепер зрозуміти,Ю що у фіналі ЧС зустрінуться Нідерланди з Німеччиною. По-друге, щойно випадково побачив зустріч Хіларі Клінтон зі студентами КПІ, і досі перебуваю під враженням від неї. Нічого конкретного пані Держсекретар не сказала, інтелігентно "ллючи воду", але який же це подих свіжого повітря в порівнянні з виступом будь-якого українського високопосадовця. 
нова пика 3

Європа ще не здалась!

Ура! Помаранчеві побили пентакампіонів! Це дуже приємно. Неприємно те, що, схоже, праві ті, хто каже, що сучасний футбол вироджується і вже абсолютно немає зірок рівня Ван Бастена чи Зідана. Нікого виділити. Ніхто не викликає захоплення. А що ще більше засмучує, - клята прагматичність футболістів, яка на корню вбиває видовищність гри. Футбол стає бізнесом, а не грою для глядачів. Хоча, справедливості заради, цей матч був одним з найвидовищніших на ЧМ. 
Окрема подяка за те, що сьогодні не було "футбольного фахівця" Шустера, і коментували справжні професіонали. Особливо приємно було чути В'ячеслава Грозного. Та ще й українською:)).     
нова пика 3

І собі і людям

71.76 КБ

Ще один доробок вашого покірного слуги вийшов друком в харківському видавництві "Ранок" пару місяців тому. Присвячений... ну ви все і самі бачите:). Весь текст, крім розповіді про одну пам'ятку мій. Більшість світлин також. Думаю, для таких досвідчених мандрівників, якими є більшість моїх френдів, ця книга не стане якимсь відкриттям - розрахована вона більше на новачків - але, сподіваюсь, кілька цікавих фактів з життя палаців та парків ви дізнаєтесь саме звідси. 
Коротше, приємного читання і мандрування;).
Мистець?

Oh, Lord!

36.00 КБ

Пару годин тому закінчилась прес-конференція містера Джона Лорда, після першої частини репетиції з оркестром, на якій пощастило побувати.

Найцікавіше з усього почутого і побаченого:
"Електрична група" складається з болгар, а на вокалі приємний чувак на ім'я Стів з Уельса і невідома полька.
Пряма мова маєстро:
"Так, я грав на піано в деяких піснях The Kinks, і, повірте, зустріти Джиммі Пейджа - це не одне й те саме, що зустріти самого Бога".
"...на той час, я кілька років був в складі Whitesnake, що я б назвав вакацією для себе...".
"Я вже перезаписав кілька композицій з Before I Forget, і маю плани наново виконати Gemini Suite".
"Головною причиною мого виходу з Deep Purple було відчуття, що я викладаюсь на 97-98, а не на 100%". 

Завтра буде ЩОСЬ!